Наукові конференції України, XXIII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ГІДРОАЕРОМЕХАНІКА В ІНЖЕНЕРНІЙ ПРАКТИЦІ”

Розмір шрифту: 
ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АДАПТИВНОГО ГІДРАВЛІЧНОГО ПРИВОДА БЛОЧНО–ПОРЦІЙНОГО ВІДОКРЕМЛЮВАЧА КОНСЕРВОВАНОГО КОРМУ
Mykola Ivanovych Ivanov, Serhiy Anatoliyovych Shargorodskyy, Volodymyr Stepanovych Rutkevych

Остання редакція: 2018-05-19

Анотація (800-1000 знаків)


З метою перевірки адекватності результатів математичного моделювання роботи системи гідравлічних приводів блочно-порційного відокремлювача консервованого корму запропоновано експериментальний стенд для дослідження її характеристик та оцінки відповідності розрахунковим даним.

Визначення статичних і динамічних характеристик системи гідроприводів блочно-порційного відокремлювача. Застосування електромеханічних та гідравлічних засобів навантаження виконавчих гідро двигунів, комп’ютеризованої системи реєстрації та оброблення результатів експериментів. Використання методів планування експерименту, фізичне моделювання.

Запропоновано конструкцію стенда, яка дозволяє дослідити характеристики системи гідроприводів при змінні в широкому діапазоні параметрів, та визначають зовнішні дії на указану гідросистему. Показано достатньо близьке співпадання результатів математичного та фізичного моделювання роботи системи гідроприводів блочно-порційного відокремлювача консервованого корму.

Підтверджено адекватність результатів математичного моделювання та експериментальних досліджень, що дозволяє рекомендувати розрахункові залежності до використання при розробленні систем гідроприводів блочно-порційних відокремлювачів консервованого корму.


Ключові слова


гідропривод, гідравлічний мотор, гідравлічний насос

Full Text: PDF