Міжнародна науково-технічна конференція «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці»

Поточні конференції

XXVII Міжнародна науково-технічна конференція “Гідроаеромеханіка в інженерній практиці”

КПІ ім. Ігоря Сікорського
Київ, UA

May 30, 2023 – June 1, 2023

XXVII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ГІДРОАЕРОМЕХАНІКА В ІНЖЕНЕРНІЙ ПРАКТИЦІ”

У травні 2023 року буде проведена XXVII міжнародна науково-технічна конференція “Гідроаеромеханіка в інженерній практиці”, в рамках ФОРУМУ ІНЖЕНЕРІВ МЕХАНІКІВ, присвяченого присвяченого 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського та навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту.

Під час роботи конференції Ви маєте можливість прийняти участь у обговоренні проблем та перспектив розвитку вищої інженерної освіти в Україні та ознайомитися з новітніми досягненнями в галузі технічної гідромеханіки, гідропневмопривода та систем  мехатроніки, гідравлічних і пневматичних машин, гідропередач, автоматизованих логістичних систем.

Участь у нашій конференції надасть Вам можливість: зробити доповідь та опублікувати її у Матеріалах конференції, розмістити статтю у фаховому журналі «Mechanics and Advanced Technologies» що входить до наукометричних баз даних.

Робота конференції буде проходити у вигляді пленарних засідань, секційних дискусій і стендових доповідей з актуальних проблем гідроаеромеханіки, гідроприводу, гідропневматичних систем керування та мехатроніки.

У ході роботи секцій планується проведення презентацій і виставки досягнень наукових колективів та підприємств. 

ПРОГРАМА ФОРУМУ

Перегляд інформації про конференцію