Оргкомітет

МІЖНАРОДНИЙ ПРОГРАМНИЙ КОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Микола Іванович Бобир, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  2. Віктор Тимофійович Грінченко, Інституту гідромеханіки, Україна
  3. Григорій Петрович Дашутін, Голова наглядової ради концерну "NICMAS", Україна
  4. Павло Леонідович Штутман, Голова наглядової ради "ГІДРОСИЛА", Україна
  5. Д.т.н., проф. Георгій Генадійович Грабовський, Державна науково-виробнича корпорація "Київський інститут автоматики", Україна
  6. Валерій Дмитрович Акіньшин, д.фіз-мат.н., проф., Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України
  7. Іван Іванович Назаренко, Київський національний університет будівництва та архітектури, Україна
  8. Зіновій Якович Лур'є, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Україна
  9. Зельман Лазарєвич Фінкельштейн, ДонДТУ, Україна
  10. Ростислав Дмитрович Іскович-Лотоцький, Вінницький національний технічний університет, Україна
  11. Дмитро Олександрович Сьомін, ВУНТУ ім.В.Даля, Україна
  12. Олександр Федорович Саленко, Кременчуцький державний університет ім.М.Остроградського, Україна
  13. Анатолій Петрович Кононенко, ДонДТУ, Україна
  14. Анатолій Іванович Панченко, Таврійський державний агротехнологічний університет, Україна
  15. Тетяна Миколаївна Вітенько, Тернопільський національний технічний університет, Україна
  16. Михайло Володимирович Черкашенко, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Україна
  17. Андрій Володимирович Артамонов, Директор ТОВ "Сігма інжиніринг", Україна
  18. Станіслав Едуардович Бабич, Заступник директора ТОВ "Сігма Інжиніринг", Україна
  19. Ю. М. Гладинюк, директор ТОВ «Гідравлік Лайн»
  20. Т. В. Бичек, директор ТОВ «Ганза Флекс»
  21. Олександр Григорович Гусак, Сумський державний університет, Україна
  22. Рауль Сергійович Турманідзе, Грузинський технічний університет, Грузія
  23. Пєнка Нєдєлчева, Габрово, Болгарія
  24. Ярослав Стричек, Вроцлавський політехнічний університет, Польща
  25. Башир Хоггас, Університет Батны-2, Алжир

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ - ГОЛОВА

  1. Олег Михайлович Яхно, Професор кафедри ПГМ НТУУ "КПІ", Київ, Україна, Україна

ЗАСТУПНИКИ ГОЛОВИ

  1. Олександр Федорович Луговський, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  2. Олександр Павлович Губарєв, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  3. Анатолій Іванович Панченко, Таврійський державний агротехнологічний університет, Україна
  4. Василь Борисович Струтинський, Д.т.н., професор, завідувач кафедри КВМ НТУУ "КПІ", Київ, Україна, Україна
  5. Микола Іванович Іванов, Вінницький аграрний національний університет, Україна
  6. С. В. Куценко
  7. Василь Анатолійович Ковальов, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  8. Олександр Васильович Узунов, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  9. Євгеній Валентинович Мочалін, Національний Авіаційний університет, Україна
  10. Роман Маріянович Гнатів, Національний університет "Львівська політехніка", Україна
  11. Сергій Михайлович Ванєєв, Сумський державний університет, Україна
  12. Ігор Олександрович Ковальов, Сумський державний університет, Україна
  13. Дмитро Юрійович Федориненко, Чернігівський національний технічний униіверситет, Україна
  14. PhD Володимир Миколайович Турик, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського", Україна
  15. Тимофій Іванович Веретільник, Черкаський державний технологічний університет, Україна
  16. Павло Миколайович Андренко, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Україна
  17. Сергій Васильович Стась, Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Черкаси, Україна, Україна
  18. PhD Денис Валерійович Колесніков, Черкаський інститут пожеженої безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, Україна

ВЧЕНИЙ СЕКРЕТАР

  1. Наталія Валеріївна Семінська, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна

ТЕХНІЧНІ СЕКРЕТАРІ

  1. Людмила Іванівна Тимошенко, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  2. Ігор Анатолійович Гришко, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  3. Костянтин Олександрович Бєліков, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Україна
  4. Олексій Дмитрович Коваль, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна
  5. Альона Миколаївна Муращенко, КПІ ім. Ігоря Сікуорського, ММІ, ПГМ, Україна
  6. Ігор Вікторович Ночніченко, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна
  7. Андрій Іванович Зілінський, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна
  8. Олександр Сергійович Галецький, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Україна
  9. Михайло Сергійович Козерацький, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  10. Дмитро Вікторович Костюк, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна
  11. Богдан Вікторович Пацьола, студент, Україна

Джерела підтримки

Джерела підтримки