Оргкомітет

МІЖНАРОДНИЙ ПРОГРАМНИЙ КОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Микола Іванович Бобир, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  2. Віктор Тимофійович Грінченко, Інститут Гідромеханіки Національної академії наук України
  3. Павло Леонідович Штутман, Голова наглядової ради "ГІДРОСИЛА", Україна
  4. Григорій Петрович Дашутін, Голова наглядової ради концерну "NICMAS", Україна
  5. Юрій Олександрович Тітов, Голова Ради Асоціації "Укргідравліка", генеральний директор ЗАТ "Гідросила ГРУП", Україна
  6. Андрій Володимирович Артамонов, Директор ТОВ "Сігма інжиніринг", Україна
  7. Станіслав Едуардович Бабич, Заступник директора ТОВ "Сігма Інжиніринг", Україна
  8. Павло Євгенійович Жарков, Головний конструктор концерну "NICMAS", Україна
  9. Геннадій Йосипович Зайончковський, Національний Авіаційний університет, Україна
  10. Іван Іванович Назаренко, Київський національний університет будівництва та архітектури, Україна
  11. Зіновій Якович Лур'є, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Україна
  12. Зельман Лазарєвич Фінкельштейн, ДонДТУ, Україна
  13. Ростислав Дмитрович Іскович-Лотоцький, Вінницький національний технічний університет, Україна
  14. Дмитро Олександрович Сьомін, ВУНТУ ім.В.Даля, Україна
  15. Олександр Федорович Саленко, Кременчуцький державний університет ім.М.Остроградського, Україна
  16. Анатолій Петрович Кононенко, ДонДТУ, Україна
  17. Анатолій Іванович Панченко, Таврійський державний агротехнологічний університет, Україна
  18. Тетяна Миколаївна Вітенько, Тернопільський національний технічний університет, Україна
  19. Валентин Миколайович Тихенко, Одеський національний політехнічний університет, Україна
  20. Михайло Володимирович Черкашенко, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Україна
  21. Олександр Григорович Гусак, Сумський державний університет, Україна
  22. Андрій Іванович Сафонов, Білоруський національний технічний університет, Мінськ, Білорусь
  23. Пєнка Нєдєлчева, Габрово, Болгарія
  24. Ярослав Стричек, Вроцлавський політехнічний університет, Польща
  25. Башир Хоггас, Університет Батны-2, Алжир

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ - ГОЛОВА

  1. Олег Михайлович Яхно, Професор кафедри ПГМ НТУУ "КПІ", Київ, Україна, Україна

ЗАСТУПНИКИ ГОЛОВИ

  1. Олександр Федорович Луговський, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  2. Олександр Павлович Губарєв, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  3. Анатолій Іванович Панченко, Таврійський державний агротехнологічний університет, Україна
  4. Микола Іванович Іванов, Вінницький аграрний національний університет, Україна
  5. Василь Борисович Струтинський, Д.т.н., професор, завідувач кафедри КВМ НТУУ "КПІ", Київ, Україна, Україна
  6. Aндрій Віталійович Лук'яненко, ПрАТ "Торговий дім "Гідросила", Україна
  7. Василь Анатолійович Ковальов, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  8. Олександр Васильович Узунов, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  9. Євгеній Валентинович Мочалін, Національний Авіаційний університет, Україна
  10. Роман Маріянович Гнатів, Національний університет "Львівська політехніка", Україна
  11. Сергій Михайлович Ванєєв, Сумський державний університет, Україна
  12. Ігор Олександрович Ковальов, Сумський державний університет, Україна
  13. Дмитро Юрійович Федориненко, Чернігівський національний технічний униіверситет, Україна
  14. Тимофій Іванович Веретільник, Черкаський державний технологічний університет, Україна
  15. Павло Миколайович Андренко, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Україна

ВЧЕНИЙ СЕКРЕТАР

  1. Наталія Валеріївна Семінська, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна

ТЕХНІЧНІ СЕКРЕТАРІ

  1. Людмила Іванівна Тимошенко, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  2. Костянтин Олександрович Бєліков, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Україна
  3. Олександр Сергійович Галецький, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Україна
  4. Ігор Анатолійович Гришко, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  5. Андрій Іванович Зілінський, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна
  6. Олексій Дмитрович Коваль, НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського", Україна
  7. Михайло Сергійович Козерацький, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  8. Сергій Олександрович Корольов, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  9. Марія Вікторівна Кочина, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Україна
  10. Дмитро Вікторович Костюк, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна
  11. Ігор Вікторович Ночніченко, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна

Джерела підтримки